Prezentace finančně-podnikatelského projektu 4. ročníku

Dne 17. 10. 2012 prezentovali studenti 4. ročníku výsledky své práce v průběhu finančně-podnikatelského projektu, který se konal od 24. září do 5. října. V tomto projektu, vedeném učitelem Lukášem Blažkem, zpracovávalo osm skupin podrobné podnikatelské projekty se zaměřením dle vlastního výběru (čajovna s nabídkou lokálních potravin, hřebčín, produkční firma pro mladé kapely, business café, taneční klub, brokerská firma atd.). Skupiny zpracovaly projekt po všech stránkách tak, aby byl připraven k případné realizaci a prakticky přitom využily znalosti o vedení projektů, zakládání firem, přípravě rozpočtů, právních a pracovněprávních otázkách. Výsledné projekty měly v letošním roce vysokou úroveň. Prezentace se kromě učitelů a žáků třetího ročníku účastnili také hosté z waldorfského gymnázia v Příbrami.

Tento projekt se konal v rámci projektu OPPA „Další krok k adaptabilitě“ (reg. č. CZ.2.17/3.1.00/34355)