Ilustrativní obrázek příspěvku

Pozvánka na divadelní představení 4. ročníku

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na naše divadelní představení hry Arnošta Goldflama Písek, které uvádíme v Divadle U22 v Uhříněvsi (Praha 22), a to ve čtvrtek 16. 12. nejprve v 16.00 a poté v 19.30.

Vstupné je dobrovolné, lze si však předem rezervovat sedadla na tomto odkazu.

A na co se můžete těšit? Na střípkovité obrazy ze života fiktivního židovského chlapce na pozadí proměn 20. století. Na Goldflamův text plný překvapivých scén a autobiografických prvků. Na námi poskládané koláže z memoárů židovských dívek, doplňující hlavní dějovou linku. A na inscenaci prodchnutou židovskou kulturou, hudbou a atmosférou minulého století, avšak nikoli bez humoru – s vyzněním spíše groteskním než vážným.

Doporučujeme divákům hloubavým i rozesmátým, ideálně ne mladším než 13 let.

Délka představení je cca 90 minut + 20 minut přestávka.

Živý přenos a záznam bude dostupný na našem youtube kanálu.

Přijďte a nebudete litovat!
Vaši studenti 4. ročníku Waldorfského lycea