Studenti Waldorfského lycea pořádají eurytmické vystoupení

Studenti druhého a třetího ročníku představí svou několikaměsíční práci na eurytmickém pojetí hudebních skladeb světoznámých skladatelů a svých vlastních literárních textů.

Zveme vás na eurytmické vystoupení, které se koná ve čtvrtek 7. 5. od 18.00 v Salesiánském divadle v Kobylisích. Uvidíte ztvárnění hudebních skladeb od J. Brahmse, S. Rachmaninova, L. van Beethovena a F. Chopina a literárních textů, které sepsali sami studenti.

Eurytmické vystoupení v Praze je pomyslnou generální zkouškou před odjezdem na mezinárodní eurytmický festival v německém Witten-Annen, kterého se studenti pražského Waldorfského lycea budou účastnit již po čtvrté a na němž v předchozích letech zaznamenali velký úspěch.

DSC_1825_a

TZ_Waldlyceum_150504_Eurytmické vystoupení