Eurytmické vystoupení 2. a 3. ročníku

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na eurytmické představení žáků 2. a 3. ročníku Waldorfského lycea v Praze.

Bude se konat v neděli 6. 5. 2018 v 18.00 v Salesiánském divadle v Praze 8 – Kobylisích.

Opět si můžete vychutnat autorské texty žáků – srdce dítěte a dospělého diváka oslovujúci příběh Plyšáček Uspáváček z pera Damiána Chaluše a Martinky Abrhanové a báseň Síly chaosu od od Emy Uhlíkové. Celá třída předvede eurytmické ztvárnění 1. věty sonáty Apassionata od L. v. Beethovena. Z eurytmické práce ve druhém ročníku uvidíte také dvě sóla – autorská báseň Anny Kozákové a báseň od William Blakea.

Žáci třetího ročníku se představí ukázkami individuální práce na jejich letošních sólech a duech a o skladbu etuda č. 4 z cyklu Etudes Tableaux od Sergeje Rachmaninova.

Těšíme se na setkání s vámi,
Barbora Forbaková