Ilustrativní obrázek příspěvku

Eurytmické vystoupení II. ročníku

Umělecký týden eurytmie v druhém ročníku

I v tomto školním roce proběhne v Městské knihovně eurytmické vystoupení studentů lycea.  Následně druháci vyjedou do každoročně navštěvovaného německého města Witten-Anennu, kde se na mezinárodním eurytmickém festivalu Forum Eurythmie setkají nejen studenti waldorfských škol, ale také profesionální skupiny a proběhne pestrá eurytmická přehlídka.

K této příležitosti jsme od pondělí 26. 2. do pátku 1. 3. pracovali na přípravách skladby Antonína Dvořáka Rondo g-moll pro klavír a violoncello a dvou textů básní. V pátek jsme odevzdali vše, co jsme během týdne zvládli, spolužákům a učitelům v sále školy formou malého představení – ukázky z naší společné práce.

Tímto také Vás srdečně zveme na vystoupení do Městské knihovny, které se uskuteční 24. 4. 2023 ve 12 a 18 hodin. Vstupenky jsou již k dostání přímo na pokladně nebo webových stránkách MK.