Společnost EDUin organizuje 1. ročník soutěže webů škol. Účastníme se a náš web byl odbornou porotou vybrán mezi deset nejlépe hodnocených finalistů v kategorii C (střední školy). Porota hodnotí podle vypracovaných soutěžních kritérií dobrého webu školy. Kritéria soutěže by měla být natolik komplexní, aby reflektovala nejen praktickou využitelnost pro uživatele, technickou kvalitu, zahrnutí moderních trendů a vhodný design, ale i takový obsah, který školu otevírá veřejnosti a činí ji transparentní institucí.

Vyhlášení výsledků proběhne na odborné konferenci o školních webech, která bude organizátorem pořádána dne 20. 11. 2015 od 10.00 ve velkém sálu Nové radnice hlavního města Prahy.

Cena veřejnosti

Svůj hlas můžete dát finalistům také vy! Máte možnost nás podpořit ve veřejném hlasování. Hlasování probíhá od 19. října do 11. listopadu 2015.