Ilustrativní obrázek příspěvku

KAMPAK – školní časopis 2. ročníku

Milí vyučující, rodiče, studenti a přátelé naší školy,

rádi bychom Vám představili nově vznikající mediální projekt 2. ročníku, jehož cílem je na vlastní kůži si vyzkoušet novinářskou práci v běžném redakčním týmu. Pod tímto odkazem najdete náš nově vznikající časopis KAMPAK.

Redakce složená ze studentů a studentek 2. ročníku vynakládá už několik měsíců velké úsilí na to, aby vám zprostředkovala zážitek v podobě kvalitního čtení. Již teď se na stránkách časopisu nachází množství zajímavých článků včetně průběžného sdílení vybraných aktualit z domova i ze světa.

Časopis je tematicky rozmanitý, můžete se dozvědět více z přírodovědných sfér i společenskovědných témat. A kam pak? Třeba za zábavou, uměním a kulturou či za zajímavými osobnostmi. Časopis bude také postupně nabízet články a příspěvky ze života v naší škole. Jeho četba Vás jistě nejen obohatí o nové vědomosti, ale též Vám přiblíží myšlenky a tvorbu našich studentek a studentů.

 

Budeme rádi, když se podíváte na stránky našeho časopisu nebo v budoucnu vyhledáte jeho chystanou tištěnou verzi.

 

Příjemné čtení přeje

druhácká

redakce časopisu KAMPAK