Ilustrativní obrázek příspěvku

Koncert 14.2.2024

Vážení přátelé,

 

rádi bychom vás pozvali na další koncert v kostele U Salvátora (evangelická farnost, Salvátorská ulice 1045/1, 110 00 Praha 1), který se uskuteční ve středu 14. února 2024 od 19:30. Kromě 3. ročníku, který provedením skladeb komponovaných ve 20. století uzavře své dvouapůlleté sborové působení na naší škole, vystoupí také vokální ansámbl Collegium Musica. Své flétnistické umění předvede rovněž Marie Kora Jílková, studentka 3. ročníku, a to v rámci své ročníkové práce o impresionismu.

 

Pozor! Pozor! Rozhodně nebudeme zpívat obvyklé sborové kusy, které jste jistě již často slyšeli.

Hlavními body programu budou velmi neobvyklá skladba Hanse Eislera Vier Stücke für gemischten Chor – 1. Vorspruch (Chor-Referat) a Kantáta č. 2 Johanna Sebastiana Bacha Ach Gott, vom Himmel sieh darein.

 

Vstupné je dobrovolné, výtěžkem podpoříte hudební život školy i konání dalších koncertů.

Těšíme se na viděnou!

 

Tsira Jirout, Ondřej Ševčík a Filip Vosáhlo

KONCERT_14_12_2024