Ilustrativní obrázek příspěvku

Pozvánka na prezentaci RP

Zveme vás na prezentaci ročníkových prací.

Budete provedeni odíváním urozených dam ve vrcholného středověku jak komentářem, tak názornou ukázkou. Uvidíte v páru tančené středověké tance. A o srdce dámy svedou boj v šermířské scénce dva udatní rytíři.

V krásných prostorách renesančního zámku Radim se bude 24. 2. 2024 od 15.30 hodin konat prezentace uměleckých částí ročníkových prací Anežky a Ondřeje Počtových.

Dopravní spojení: autem (možnost parkování v zámeckém parku) nebo vlakem (z Masarykova nádraží s odjezdem v 13.53 s přestupem v Pečkách (14.47 – 14.51) do zastávky Radim s příjezdem v 14.56 a ze zastávky pěšky 350m)

Adresa: Radim 1, 281 03, okres Kolín

Podrobnosti k zámku Radim najdete zde

Před zahájením programu v 15.30 na zámeckém nádvoří je možnost občerstvení se v zámecké kavárně.

letáček na Radim