Maturitní ples 2019

Vážení a milí absolventi, studenti, rodiče, příznivci nás a přátelé naší školy. Jménem čtvrtého ročníku bychom vás rádi pozvali na náš maturitní ples.
Již tradičně se bude konat v KD Domovina na Praze 7, kde 26. ledna 2019 v 19:00 vše vypukne.
Těšit se můžete na předtančení všech ročníků i učitelů WL, kapelu, která vás jistojistě roztančí, tombolu, mincování a mnoho dalšího, co patří ke každému maturitnímu plesu (například půlnoční překvapení…….!). Po konci programu bude následovat přesun na afterparty, na kterou jste také všichni zváni (více informací sledujte na FB události)

Vstupenky je možné zakoupit v kanceláři školy, u studentů čtvrtého ročníku či závazně zarezervovat na e-mailové adrese . Jejich cena činí 250,- Kč, na místě pak 300,-Kč (doporučujeme zakoupit vstup předem).

Adresa:
KD Domovina