Ilustrativní obrázek příspěvku

Vážené novinářky, vážení novináři,
v příloze Vám posíláme tiskovou zprávu, týkající se oslavy 15. výročí existence naší školy SŠ – Waldorfské lyceum, a pozvánku na tuto akci, která se uskuteční příští pátek 12. 11. od 17 hodin v areálu školy na pražském Opatově. Akce se zúčastní mj. Petr Gazdík, Vít Šimral, Tomáš Feřtek, Bohumil Kartous, Martin Veselovský a další zajímavé veřejně činné osobnosti spjaté s naší školou (rodiče, absolventi).

Příběh naší školy může být inspirativní nejen pro odbornou veřejnost, zabývající se inovativními přístupy ke středoškolskému vzdělávání, ale i pro veřejnost laickou, zejména pak pro všechny rodiče, kteří dlouhodobě touží po proměně atmosféry českého školství a jeho základních konceptů. Mediálně nosným tématem pro pražské prostředí může být též plánovaná výstavba nové budovy pro naši školu, která byla zařazena do plánu investic Magistrátu hl. m. Prahy a může být významnou součástí řešení nastupující krize s nedostatkem míst na středních školách.

Vše podstatné najdete v přiložené tiskové zprávě či na webu školy. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dalšími dotazy.

S díky za Vaši práci a s přáním pěkného podzimu
zdraví

Ivan Smolka, ředitel školy
tel.: 777 694 019

Waldorfské lyceum
Křejpského 1501, Praha 4