Ilustrativní obrázek příspěvku

Pozvánka na trojitou prezentaci RP

Rádi bychom vás pozvali na trojitou prezentaci praktických a uměleckých částí v rámci ročníkových prací, která se bude konat v úterý 12.3 od 18:00 v kavárně Zasekávák.

Těšit se můžete na:

– Přednášku o opuštěných urbexových komplexech. Zažijete, jaké je zkoumat za značkou vstup zakázán, zažijte adrenalinovou atmosféru opuštěných obrů a uslyšíte šepot minulosti, který vypráví o dobrodružstvích a historii, která zní v každém ztichlém koutě. Atmosféru podtrhne výstava autorských fotografií, umělecká instalace a sbírka poetických textů. Z dílny Karolíny Sztogrýnové.

– Čtení s hranými scénami, inspirované debutním románem Hledání Aljašky. Ztvárňující středoškolské hledání podstaty života, lidské existence, smrti, a hlavně odpovědi na „velkého Možná“.  Pod režií Báry Jeřábkové.

– Urbanistickou uměleckou instalaci kombinující každodenní předměty, zvuky a myšlenku: Střípky jednotlivců tvoří mozaiku města. Z pod rukou Jeronýma T. Janče.

Těšíme se na vás.