Ilustrativní obrázek příspěvku

Pozvánka na prezentace ročníkových prací

Rádi bychom Vás za celý 3. ročník pozvali na prezentace ročníkových prací, které se odehrají v úterý 25. a ve středu 26. června.

 

V úterý nám pomohou celou událost zahájit prváci sborovým zpěvem (od 10.10), po nich budou následovat čtyři bloky prezentací, obědová pauza bude po druhém z nich (12.35-13.15). Na konci úterního programu budete moct zhlédnout ukázku z divadelní tvorby 2. ročníku, který pracoval na Shakespearově hře Hamlet (15.45).

 

Ve středu Vás pak čeká zahájení dne formou prezentace istanbulského výjezdu (již od 9.45) a následně po krátké přestávce druhá polovina samotných prezentací. Celkově půjde o pět bloků s předpokládaným koncem v 16.15.

 

Událost je samozřejmě veřejně přístupná, zváni jsou rodiče, bývalí studenti a kolegové i jacíkoliv další přátelé školy.

 

Těšíme se na vás!

Matouš Černý a Lenka Kapsová, třídní učitelé třetího ročníku