Den otevřených dveří 30. 11. 2021

V úterý 30. 11. 2021 se koná Den otevřených dveří.

Od 8 do 10 hodin se uchazeči (bez rodičů) mohou osobně účastnit vyučování. Podmínkou vstupu do školy je potvrzení o negativním testu (stačí potvrzení základní školy z pondělního plošného testování), popř. certifikát o očkování. Vzhledem k nutné kontrole těchto potvrzení přijďte prosím nejpozději do 7:45 hodin. Uchazeči bez potvrzení si mohou přinést svůj samotest, který si provedou ráno při příchodu před námi, nebo si budou moci koupit samotest od nás a provést ho před námi (v těchto případech přijďte nejpozději v 7:30).

Po celou dobu pobytu ve škole (i ve třídách) musí mít uchazeči nasazený respirátor nebo nanoroušku.

Odpoledne v 17 hodin proběhne online povídání o škole pro uchazeče i jejich rodiče. Instrukce pro připojení ke schůzce naleznete na stránce Navštivte nás.