Koncert 3. ročníku

Vážení přátelé,

rádi bychom vás pozvali na koncert studentů 3. ročníku, který se uskuteční 26. září 2023 od 19:30, a to (poněkud neobvykle) v Kostele Panny Marie Vítězné (Karmelitská 9, Praha 1) známém též jako Kostel Pražského Jezulátka.

Těšit se můžete především na téměř neznámou Glagolskou mši od Josefa Bohuslava Foerstera, oslavný hymnus Antona Brucknera Ecce sacerdos magnusPater Noster z oratoria Christus Franze Liszta. Hudebně nás již tradičně doprovodí varhaník MgA. Martin Moudrý, nově pak dvojice pozounistů ze ZUŠ Lounských. Vystoupení jsme doplnili ještě několika drobnějšími střípky z práce v 1. ročníku.

Kromě studentů 3. ročníku vystoupí také vokální ansámbl Collegium musica, který doplní převážně romantický repertoár současnějšími tóny, jež k uchu patronky všech hudebníků v podobě Hymnu ke sv. Cecilii vyslal Benjamin Britten.

Společně se studenty se těšíme na viděnou

Ondřej Ševčík, Filip Vosáhlo a Tsira Jirout